Project Description

Organizacja koncertów to nasza pasja

Przywiązujemy wagę™ do wszystkich jej etapów , dlatego nasze realizacje odnoszą… sukces i na długo pozostają… w pamięci.

Nie ma dla nas znaczenia wielkość przedsięwzięcia, a każdy Klient jest dla nas tak samo ważny

Marzenia przelane na obraz

Mapping może być niezapomnianym doświadczeniem i doskonałym sposobem na promocje marki lub produktu. Każdy nasz projekt jest unikatowy. Przygotowanie animacji rozpoczynamy od ustalenia z klientem scenariusza, zawsze bierzemy pod uwage specyfikację obiektu, stopień złożoność animacji oraz zakładane cele . Montaż video, przygotowanie animacji oraz udźwiękowienia, powierzamy profesjonalistom, którzy zdobyli doświadczenie podczas pracy dla największych wytwórni filmowych oraz producentów gier. Do współpracy zapraszamy kompozytorów, którzy przygotowują unikatowe ścieżkę dźwiękową. Każdy realizowany przez nas mapping poprzedzamy próbną projekcją, aby upewnić się , że efekt końcowy bedzie piorunujący. Realizujemy projekty na obiektach zabytkowych, kamienicach, dziedzińcach oraz innych elementach architektury. Przygotowujemy animacje na witrynach sklepowych z wykorzystaniem folii projekcyjnych, technologii świetlnych i ekranów parowych. Tworzymy niezwykle widowiska podczas eventów firmowych, z wykorzystaniem architektury pomieszczeń i przygotowanej scenografii.

Doświadczenie

Posiadamy bogate doswiadczenie, które zdobylismy współpracujac z klientami z branży motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej oraz bankowej. Na koncie mamy wiele realizacji dla urzódów miast, domów kultury i instytucji edukacyjnych na terenie całego kraju.

Obsługa

Tworzymy zespół profesjonalistów, w skład którego wchodzą akustycy, technicy, dźwiąkowcy, graficy oraz pirotechnicy. Naszym realizacjom zapewniamy niezapomnianą oprawę wizualną. Z powodzeniem współpracujemy w konferansjerami, agencjami ochrony oraz firmami sprzątającymi. Zapewniamy również niezbędne zaplecze sanitarne.

Sprzęt

Do realizacji mappingu wykorzystujemy niezawodny sprzęt z najwyższej półki. Korzystamy z profesjonalnych systemów projekcyjnych, oświetleniowych oraz nagłośnieniowych sprawdzonych marek. W naszej ofercie, posiadamy możliwość realizacji mappingu na ekranach parowych.

Indywidualne podejście do klienta

Każde wydarzenie jest inne, dlatego też w naszej pracy kładziemy szczególny nacisk na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Zależy nam na sprostaniu wszystkim wymaganiom. Podstawą sukcesu jest komunikacja, dlatego nasz pracownik odpowiedzialny za realizacje, pozostaje do Państwa stałej dyspozycji.

Logistyka i planowanie

Naszą pracę rozpoczynamy od stworzenia wspólnie z klientem scenariusza oraz koncepcji mappingu, wybieramy lokalizację, ustalamy wymagania sprzętowe, dobieramy odpowiednie projektory nagłośnienie oraz infrastruktura techniczna. Tworzymy precyzyjny model 3D mapowanego obiektu . Przeprowadzamy próbną projekcję i testujemy ustawienia projektorów. Dbamy o każdy, najmniejszy szczegół wydarzenia. Dzięki odpowiedniemu planowaniu i ścisłej współpracy z klientem, zawsze osiągamy zaplanowany efekt.

Pozwól nam zorganizować dla Ciebie projekcję filmową!

Nasza oferta
Napisz do nas