Project Description

Organizacja koncertów to nasza pasja!

Sprzęt i logistyka na koncerty. Zrobimy wszystko, aby było o nich głośno!

Perfekcyjnie zgrani

Zapewnimy wysokiej jakości sprzęt oraz profesjonalną obsługę, aby Twój koncert odniósł sukces i zapadł na długo w pamięci jego uczestników. Pomożemy w doborze nagłośnienia, scenografii oraz oświetlenia.

Logistyka

Zadbamy o każdy, najmniejszy szczegół wydarzenia. Nasza ekipa pomoże przy dostawie oraz obsłudze sprzętu podczas wydarzenia. Odpowiednia akustyka i nagłośnienie, perfekcyjna obsługa techniczna oraz najlepsza technika sceniczna są naszą wizytówką.

Obsługa

Nasz zespół tworzą profesjonaliści – akustycy, technicy, dźwiękowcy, graficy oraz pirotechnicy. Z powodzeniem współpracujemy w konferansjerami, agencjami ochrony oraz firmami sprzątającymi. Zapewniamy również niezbędne zaplecze sanitarne.

Sprzęt

Do realizacji wykorzystujemy niezawodny sprzęt najwyższej klasy. Oferujemy przygotowanie oprawy wizualnej wydarzenia przy wykorzystaniu projektorów i telebimów. Sprawdź nasze produkty i skontaktuj się z nami!

Doświadczenie

Posiadamy bogate doświadczenie, które zdobyliśmy współpracując z klientami z branży motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej oraz bankowej. Na koncie mamy wiele realizacji dla urzędów miast, domów kultury i instytucji edukacyjnych na terenie całego kraju oraz za granicą.

Indywidualne podejście do klienta

W naszej pracy kładziemy szczególny nacisk na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Podstawą sukcesu jest komunikacja, dlatego nasi pracownicy pozostają do stałej dyspozycji, aby zapewnić Państwu rozwiązania szyte na miarę.

Pozwól nam zorganizować‡ dla Ciebie koncert!

Nasza oferta
Napisz do nas