Project Description

Najcenniejszym aktywem jest człowiek

Nie liczy się wielkość przedsięwzięcia, ale jego organizatorzy.
Każdy klient jest dla nas tak samo ważny

Motywacja do działania

Organizacja imprez firmowych i integracyjnych to najlepsza metoda na zbudowanie zgranego zespołu. Dobra współpraca przekłada się zwiększenie wydajności, efektywności oraz wyników. Zapewnimy wysokiej jakości sprzęt, profesjonalną obsługę, oraz dodatkowe atrakcje.  Nagłośnienie, oświetlenie oraz meble dostosowujemy indywidualnie do specyfiki obiektu.

Logistyka

Wybrane przez Ciebie meble, technika i akcesoria bez problemu dotrą gotowe do działania w wyznaczone miejsce w odpowiednim czasie. Zajmiemy się dostawą, montażem i obsługą. Odpowiednia akustyka i nagłośnienie, perfekcyjna obsługa techniczna i akcesoria są naszą wizytówką.

Obsługa

Nasz zespół tworzą profesjonalisci – akustycy, technicy, dźwiękowcy, oświetleniowcy oraz informatycy. Realizacjom zapewniamy niezapomnianą oprawę wizualną. Z powodzeniem współpracujemy w konferansjerami, hostessami, firmami cateringowymi, agencjami ochrony oraz firmami sprzątającymi.

Sprzęt

Do realizacji imprez firmowych wykorzystujemy niezawodny sprzęt z najwyższej półki. W naszej ofercie posiadamy możliwość przygotowania oprawy wizualnej wydarzenia przy wykorzystaniu projektorów, telebimów lub ekranów bezszwowych. Zobacz interesujące Cię produkty i skontaktuj się z nami!

Doświadczenie

Posiadamy bogate doświadczenie, które zdobyliśmy współpracując z klientami m.in. z branży motoryzacyjnej, finansowej i horeca. Na koncie mamy wiele realizacji dla urzędów miast, instytucji, agencji eventowych i wydawnictw na terenie całego kraju oraz za granicą.

Indywidualne podejś›cie do klienta

W naszej pracy kładziemy szczególny nacisk na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Zależy nam na sprostaniu każdym wymaganiom. Podstawą sukcesu jest komunikacja, dlatego nasz zespół pozostaje do stałej dyspozycji, aby zapewnić Państwu rozwiązania szyte na miarę.

Pozwól nam zorganizować‡ dla Ciebie imprezę™ w Twojej firmie!

Nasza oferta
Napisz do nas