Project Description

Gale, otwarcia, premiery, eventy modowe i polityczne, wydarzenia w centrach handlowych, event marketing, wystawy, aukcje.

Nie ma dla nas znaczenia wielkość przedsięwzięcia – każdy Klient jest dla nas tak samo ważny

Niezapomniane wydarzenia

Zapewnimy wysokiej jakości sprzęt oraz profesjonalną obsługę, aby Twój event odniósł sukces i zapadł na długo w pamięci jego uczestników. Pomożemy w doborze nagłośnienia, scenografii oraz oświetlenia dostosowanego do wymagań obiektu. Do organizacji wydarzeń wykorzystujemy najnowsze zdobycze technologii oraz gwarantujemy zachwycający wystrój.

Logistyka

Wybrane przez Ciebie meble, technika i akcesoria dotrą na wyznaczone miejsce w odpowiednim czasie, gotowe do działania. Nasza ekipa zajmie się dostawą, montażem oraz obsługą sprzętu podczas wydarzenia. Odpowiednia akustyka i nagłośnienie, perfekcyjna obsługa oraz najlepsza technika sceniczna są naszą wizytówką.

Obsługa

Nasz zespół tworzą profesjonaliści – akustycy, technicy, dźwiękowcy, oświetleniowcy oraz DJe. Naszym realizacjom zapewniamy niezapomnianą oprawę wizualną. Z powodzeniem współpracujemy w konferansjerami, hostessami, firmami cateringowymi, agencjami ochrony oraz firmami sprzątającymi. Zapewniamy również niezbędne zaplecze sanitarne.

Sprzęt

Korzystamy z profesjonalnych systemów nagłośnieniowych, oświetleniowych oraz scenicznych najwyższej klasy. Oferujemy przygotowanie oprawy wizualnej wydarzenia przy wykorzystaniu oryginalnych mebli, projektorów, telebimów czy ekranów parowych. Zobacz interesujące Cię produkty i skontaktuj się z nami!

Doświadczenie

Posiadamy bogate doświadczenie oparte na współpracy z klientami m.in. z branży motoryzacyjnej, finansowej i horeca. Na koncie mamy wiele realizacji dla urzędów miast i instytucji na terenie całego kraju oraz za granicą. Sprawdź naszych partnerów i klientów.

Indywidualne podejście do klienta

W naszej pracy kładziemy szczególny nacisk na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Zależy nam na sprostaniu każdym wymaganiom. Nasz zespół pozostaje do Państwa stałej dyspozycji, aby zapewnić rozwiązania szyte na miarę.

Pozwól nam zorganizować‡ Twój event!

Nasza oferta
Napisz do nas